ponedjeljak, 23.03.2015.

19. kolo međuregionalne lige: NK Bjelovar - NK Segesta 3 : 0

Od Sezona 2014/15

Jučer je u Bjelovaru na gradskom stadionu odigrana utakmica 19.kola međuregionalne lige središta Zagreb i Varaždin u kojoj su naši kadeti bili domaćini kadetima NK Segesta iz Siska. Pobjeda rezultatom 3 : 0 donijela je nova 3 boda i trenutno treće mjesto na tablici, no nije to išlo glatko kako je trebalo. I ovoga puta gledali smo u prvom poluvremenu sve i svašta samo ne tečnu i organiziranu nogometnu igru naše ekipe. Donekle je dojam popravio kazneni udarac Franka Kovačevića sa 11 metara nakon što je u solo prodoru u šesnaestercu srušen Franjo Jaković. U drugom poluvremenu naša ekipa se podigla, da ne kažemo "skulirala" i počela smisleno igrati. Na 2 : 0 povisio je Franko poslavši loptu glavom u gol nakon ubačaja sa desne strane. Treći gol za 3 : 0 postigao je Filip Makopek-Pušec nakon prodora po lijevoj strani. Nadamo se da više nećemo gledati onakav antinogomet iz prvog poluvremena...

Iznenađenje kola je utakmica u Ždralovima gdje je NK Mladost pobijedili favorita NK Lokomotiva rezultatom 2 : 1. Pogledajmo ostale rezultate i tablicu:

Dinamo - Koprivnica/Slaven B. 8:0

Slijedeće 20.kolo naša ekipa igra protiv NK Rudeš u Zagrebu.

Objavljeno u 22:28 • Komentari (0) • Isprintaj#

<< Arhiva >>

Opis bloga

Školu nogometa "dr Anđelko Višić" u Bjelovaru polazi nekoliko godišta malih nogometaša, a jedni od najuspješnijih su oni rođeni 1999. godine. Pod stručnim nadzorom i budnim okom svojeg učitelja, trenera i nadasve prijatelja djece Maria Kosa ostvarili su već zavidne sportske rezultate. Blog je otvoren sa namjerom da na ovom mjestu zajedno pratimo sportske uspjehe (i neuspjehe) naših malih nogometaša i saznajemo informacije o rasporedima treninga i utakmica. Postovima će se javljati trener Mario i zainteresirani roditelji, a nadamo se i prigodnim i konstruktivnim komentarima i prijedlozima, sve u cilju da damo maksimalnu podršku našim nogometašima i treneru.