srijeda, 05.11.2014.

Hrvatski nogometni kup za kadete: NK Bjelovar - ŠNK Slavonija Požega 5 : 3 (1:1)

Od Sezona 2014/15

Danas je odigrana utakmica Hrvatskog nogometnog kupa u skupini A između naših kadeta i njihovih vršnjaka iz ŠNK Slavonije iz Požege. Potpuno nepoznat protivnik sa kojima nikad nisu igrali pokazao se vrlo žilavim i ravnopravnim. Prvo poluvrijeme proteklo je u odmjeravanju snaga i nije bilo ozbiljnijih prilika za golove. Tek u drugom poluvremenu naši dečki uspjeli su povesti golom Marka Čupića nakon ubačaja lopte u kazneni prostor prilikom izvođenja kornera. Nakon toga obje ekipe imale dvije do tri ozbiljnije prilike koje su vratari uspješno osujetili i kako se je bližio kraj pomislili smo da je utakmica riješena. Bilo je i nekoliko oštrih i grubih startova gostujućih igrača što je sudac sankcionirao žutim kartonima. No u zadnjim minutama kako to obično biva gosti iz Požege nakon lijevog bočnog prodora prolaze našu obranu i lopta završava Juraju iza leđa u mreži - 1 : 1.

Slijedi regularni kraj utakmice i izvođenje jedanaesteraca. Naši dečki uspješno izvode sve penale, dok gosti jednom pogađaju prečku, a u zadnjem izvođenju Juraj uspješno brani - 4 : 2. Veselje i slavlje naše ekipe na terenu... čeka se ždrijeb i novi protivnik.

Čestitke igračima i treneru! Također i zahvala navijačima, posebno limačima iz 4.osnovne koji su sa svojim učiteljem sjedili i navijali na maloj tribini Bagre. Navijače iz obližnje srednje škole koji su sa prozora vikali "Plavi" umjesto "Bijeli" lijepo pozdravljamo. ;-)

Objavljeno u 19:58 • Komentari (0) • Isprintaj#

<< Arhiva >>

Opis bloga

Školu nogometa "dr Anđelko Višić" u Bjelovaru polazi nekoliko godišta malih nogometaša, a jedni od najuspješnijih su oni rođeni 1999. godine. Pod stručnim nadzorom i budnim okom svojeg učitelja, trenera i nadasve prijatelja djece Maria Kosa ostvarili su već zavidne sportske rezultate. Blog je otvoren sa namjerom da na ovom mjestu zajedno pratimo sportske uspjehe (i neuspjehe) naših malih nogometaša i saznajemo informacije o rasporedima treninga i utakmica. Postovima će se javljati trener Mario i zainteresirani roditelji, a nadamo se i prigodnim i konstruktivnim komentarima i prijedlozima, sve u cilju da damo maksimalnu podršku našim nogometašima i treneru.