srijeda, 18.06.2014.

Državno prvenstvo - dan treći

Od Sezona 2013/14

Današnja utakmica naše ekipe protiv HNK Hajduk završila je pobjedom Hajduka rezultatom 4 : 3. Naši dečki krenuli su od samog početka silovito prema Hajdukovom golu i nije dugo trebalo čekati gol. Prvi gol postigao je Franko, a na 2 : 0 povisio je Mateo. No, ekipa Hajduka dočekala je pad pritiska naših i uspjela prije odlaska na odmor smanjiti na 2 : 1. U nastavku se je dogodilio ono čega smo se pribojavali. Bjelovar nije nastavio sa pritiskom, štoviše, sredinu terena prepustio je Hajduku. Hajduk je vješto iskoristio kontre, te izjednačio, a zatim i poveo sa 4 : 2. Bjelovar je ipak uspio krajem drugog poluvremena golom Karla smanjiti prednost Hajduka na 4 : 3, ali ništa više od toga. Čestitamo dečkima na prikazanoj igri, i u ovoj utakmici dali su sve od sebe, a zaradili su i nove ozljede. Juraj sutra neće biti na golu protiv Rijeke, a nadamo se da će svi ostali sutra igrati. Eventualna pobjeda protiv Rijeke pozicionirala bi Bjelovar na 4 mjesto. Možemo li to?

NK Bjelovar - HNK Hajduk 3 : 4
GNK Dinamo - NK Osijek 0 : 0

Objavljeno u 23:16 • Komentari (0) • Isprintaj#

<< Arhiva >>

Opis bloga

Školu nogometa "dr Anđelko Višić" u Bjelovaru polazi nekoliko godišta malih nogometaša, a jedni od najuspješnijih su oni rođeni 1999. godine. Pod stručnim nadzorom i budnim okom svojeg učitelja, trenera i nadasve prijatelja djece Maria Kosa ostvarili su već zavidne sportske rezultate. Blog je otvoren sa namjerom da na ovom mjestu zajedno pratimo sportske uspjehe (i neuspjehe) naših malih nogometaša i saznajemo informacije o rasporedima treninga i utakmica. Postovima će se javljati trener Mario i zainteresirani roditelji, a nadamo se i prigodnim i konstruktivnim komentarima i prijedlozima, sve u cilju da damo maksimalnu podršku našim nogometašima i treneru.