srijeda, 05.03.2014.

NK Lokomotiva - NK Bjelovar 3 : 0

Od Sezona 2013/14

Prošle subote u Zagrebu na Kajzerici odigrana je pripremna utakmica sa domaćinom NK Lokomotiva. Na žalost, u Zagreb smo se uputili dobrano "okljaštreni", bez čak 7 igrača koji sačinjavaju prvu postavu: bez Marina Jedvaja, Marina Nikolića, Matea Jakšića, Marija Rajića, Filipa Ocvireka, Marka Čupića i već duže odsutnog zbog ozljede Jurice Baronića. Većina muku muće sa ozljedama, a neki su bili bolesni. No, oni koji su igrali (Karlo Darojković, Franko Kovačević, Filip Makopek-Pušec, Siniša Đipalo, Nino Majdandžić, Patrik Šantalab, Alessandro Kos, Nikola Kozić, Luka Mikšec, Marijano Prodanić, Marko Knežević i Juraj Fanton) pokazali su da se mogu dobro nositi sa ovako jakim protivnikom kao što je Lokomotiva koja je trenutno drugoplasirana ekipa iza Dinama u I.HNL U-14 središta Zagreb. Držali su neriješeno cijelo prvo poluvrijeme, dok su drugoj polovici drugog poluvremena domaćini uspjeli naćeti našu mrežu, da bi na kraju pobjedili rezultatom 3 : 0.
Bez obzira na rezultat čestitamo našim dečkima na prikazanom!

Objavljeno u 22:33 • Komentari (0) • Isprintaj#

<< Arhiva >>

Opis bloga

Školu nogometa "dr Anđelko Višić" u Bjelovaru polazi nekoliko godišta malih nogometaša, a jedni od najuspješnijih su oni rođeni 1999. godine. Pod stručnim nadzorom i budnim okom svojeg učitelja, trenera i nadasve prijatelja djece Maria Kosa ostvarili su već zavidne sportske rezultate. Blog je otvoren sa namjerom da na ovom mjestu zajedno pratimo sportske uspjehe (i neuspjehe) naših malih nogometaša i saznajemo informacije o rasporedima treninga i utakmica. Postovima će se javljati trener Mario i zainteresirani roditelji, a nadamo se i prigodnim i konstruktivnim komentarima i prijedlozima, sve u cilju da damo maksimalnu podršku našim nogometašima i treneru.