nedjelja, 20.10.2013.

11. kolo I.HNL Sjever NK Bjelovar - NK Varteks (pio) 9 : 0

U subotu 19.10. na gradskom stadionu odigrana je utakmica 11.kola u kojoj je naša ekipa bila domaćin ekipi NK Varteks iz Varaždina. I u ovoj utakmici imali smo prilike vidjeti svojevrsnu golijadu: naši dečki pobijedili su rezultatom 9 : 0.

Od Sezona 2013/14

U slijedećem 12.kolu se nastavlja drugi krug prvenstva pa tako naši dečki idu na gostovanje u Viroviticu.

10. kolo I.HNL Sjever NK Podravina - NK Bjelovar 0 : 13

U subotu 12.10. naša ekipa gostovala je u Ludbregu gdje odigrana je utakmica 10.kola. Bjelovar je odnio pobjedu sa visokim rezultatom od 0 : 13. Golove su postigli: Kovačević 3, Čupić 2, Ocvirek 2, Darojković 2, Rajić, Jedvaj, Đipalo i Makopek.

9. kolo I.HNL Sjever NK Bjelovar - NK Slaven Belupo 2 : 1

Eto, danas je "pao" i Slaven Belupo i bez pretjerivanja 2 kola prije završetka jesenskog dijela prvenstva možemo reći da su naši dečki jesenski prvaci!

U ovoj utakmici nismo imali prilike vidjeti "lijepi" nogomet jer se radilo o utakmici koja je odlučivala jesenskog prvaka. Obje ekipe igrale su čvrsto, borilo se je za svaku loptu. Niti jedna ekipa nije dominirala, bila je to "rovovska" bitka. Ipak, više sreće i uspjeha imali su naši dečki. Poveli su u prvom poluvremenu pogotkom Filipa Ocvireka. U drugom poluvremenu Ocvirek je povisio na 2 : 0. Slaven je uspio smanjiti na 2 : 1 u drugoj polovici drugog poluvremena, te je tim rezultatom utakmica na kraju i završila.

Posebno treba istaknuti sportsko navijanje sa dviju tribina, one gradskog stadiona i one druge od navijačke skupine "Bagra".
Nešto sasvim drugačije od onog u Varaždinu...

Od srca čestitke igračima i treneru!

Objavljeno u 16:47 • Komentari (0) • Isprintaj#

nedjelja, 06.10.2013.

8. kolo I.HNL Sjever NK Varaždin - NK Bjelovar 1 : 2

Jučer je u Varaždinu odigrana utakmica 8. kola u kojoj su naši dečki ostvarili još jednu vrijednu pobjedu u gostima i tako ostali jedina ekipa sa svih 8 pobjeda i maksimalnim učinkom u dosadašnjem dijelu prvenstva. Golove su postigli Mateo Jakšić i Filip Ocvirek. Čestitke dečkima i treneru!

Opis bloga

Školu nogometa "dr Anđelko Višić" u Bjelovaru polazi nekoliko godišta malih nogometaša, a jedni od najuspješnijih su oni rođeni 1999. godine. Pod stručnim nadzorom i budnim okom svojeg učitelja, trenera i nadasve prijatelja djece Maria Kosa ostvarili su već zavidne sportske rezultate. Blog je otvoren sa namjerom da na ovom mjestu zajedno pratimo sportske uspjehe (i neuspjehe) naših malih nogometaša i saznajemo informacije o rasporedima treninga i utakmica. Postovima će se javljati trener Mario i zainteresirani roditelji, a nadamo se i prigodnim i konstruktivnim komentarima i prijedlozima, sve u cilju da damo maksimalnu podršku našim nogometašima i treneru.