Objavljeno u 23:01 • Komentari (0) • Isprintaj#

srijeda, 06.06.2012.

Kamp Sveti Martin na Muri - novosti

Import SMS by Mario Kos
---------------------------------------------

Za kamp imamo sve obavjesti. Autobusom krecemo u subotu 16.6 u 14h, vracamo se u petak 22.6 u 16.00h. Molim sve da uplate sto ranije 600kn da mozemo uplatiti akontaciju a ostatak od 580kn plaćamo na dolasku. U nedjelju 24.6 idemo na turnir u VŽ, a zadnji trening sa kojim ćemo završiti sezonu 2001/12 je u ponedjeljak 26.06.
U petak 08.06. je dan škole nogometa NK Bjelovara, skola nogometa organizira za igrače roštilj i za roditelje grah, odigrat ćemo utakmicu između igraca i roditelja 2x15 min a dodjelice se i medalje za osvojino 2.mjesto u I. HNL Sjever.

Trening je sutra u 18.30.

Objavljeno u 20:31 • Komentari (1) • Isprintaj#

subota, 02.06.2012.

16.kolo: NK Bjelovar - NK Varaždin 0 : 1 (0 : 1)

Od Sezona 2011/12

Danas je u Bjelovaru na Gradskom stadionu odigrana i posljednja prvenstvena utakmica. Naša ekipa dočekala je vršnjake iz Varaždina sa željom da ovu prvenstvenu sezonu završe sa još jednom pobjedom, ali varaždinci su svojom igrom pokazali da su i dalje tvrd orah našoj ekipi. Stoga čestitamo ekipi U-12 NK Varaždina, njihovom treneru, te njihovim navijačima-roditeljima na osvojenom prvom mjestu! thumbup

Već na početku utakmice bilo je vidljivo da će našim nogometašima biti teško doći do suprotnog gola. Varaždinci su na sredini terena uspješno presijecali prodore naše ekipe, ali bilo je izglednih prilika i za naše dečke, poglavito u prekidima utakmica prilikom izvođenja kornera i slobodnih udaraca. Prvo poluvrijeme završilo je vodstvom Varaždina, te smo u drugom poluvremenu očekivali žešču borbu naših da se rezultat izjednači. No, uza sve pokušaje i prilike, Varaždin je i dalje igrao čvrsto i stabilno i nije dozvolio da se ozbiljnije napadne njihov gol. Drugo poluvrijeme završilo je nepromjenjenim rezultatom: 0 : 1.

Sastav ekipe: Mario Rajić, Franko Kovačević, Arijan Res, Leonardo Mlinarić, Juraj Fanton, Marin Nikolić, Marijano Prodanić, Nikola Kozić, Marko Knežević, Filip Makopek-Pušec, Borna Rebić, Jurica Baronić, Patrik Šantalab, Marko Jozić i Ivan Trnski.

Varaždin je zasluženo pobjedio i zasluženo osvojio prvo mjesto sa 24 pobjede i jednim neriješenim rezultatom. Naša ekipa prvenstvo završava na drugom mjestu sa 22 pobjede, 2 poraza (oba od NK Varaždin) i jednim neriješenim rezultatom. Čestitke našoj ekipi i treneru! mah

Nadamo se i pisanom osvrtu trenera Kosa na ovu utakmicu i cijelu proteklu sezonu, te najavi slijedećih aktivnosti prije kraja sezone (raspored treninga). yes

Objavljeno u 16:08 • Komentari (0) • Isprintaj#

<< Prethodni mjesec | Sljedeći mjesec >>

Opis bloga

Školu nogometa "dr Anđelko Višić" u Bjelovaru polazi nekoliko godišta malih nogometaša, a jedni od najuspješnijih su oni rođeni 1999. godine. Pod stručnim nadzorom i budnim okom svojeg učitelja, trenera i nadasve prijatelja djece Maria Kosa ostvarili su već zavidne sportske rezultate. Blog je otvoren sa namjerom da na ovom mjestu zajedno pratimo sportske uspjehe (i neuspjehe) naših malih nogometaša i saznajemo informacije o rasporedima treninga i utakmica. Postovima će se javljati trener Mario i zainteresirani roditelji, a nadamo se i prigodnim i konstruktivnim komentarima i prijedlozima, sve u cilju da damo maksimalnu podršku našim nogometašima i treneru.