Objavljeno u 07:12 • Komentari (0) • Isprintaj#

19.kolo Regija "B" Slatina - Bjelovar 1 : 4

Objavljeno u 07:11 • Komentari (0) • Isprintaj#

subota, 21.05.2011.

27.kolo Regija A: NK Koprivnica - NK Bjelovar 0 : 3

Od Sezona 2010/11

U petak u večernjim satima u Koprivnici odigrana je prvenstvena utakmica sa NK Koprivnica. I drugo gostovanje u ovom tjednu za našu ekipu završilo je uspješno. Rezultat od 3 : 0 za Bjelovar i nije pravi odraz velike razlike u kvaliteti bjelovarske i koprivničke ekipe. Uz malo više sreće i prisebnosti moglo je biti 7-8 golova u koprivničkoj mreži, a naš Jure na golu gotovo da nije imao posla. U cijeloj utakmici mogli smo vidjeti apsolutnu tehničku i igračku dominaciju naše ekipe. U prvom poluvremenu naši dečki poveli su golom Leonarda Mlinarića. Na 0 : 2 povisio je Franko Kovačević. U nastavku nakon više propuštenih prilika na 0 : 3 povisio je i konačno postavio Mario Rajić.

Igrali su: Juraj Fanton, Toni Brezina, Leonardo Mlinarić, Nikola Kozić, Nino Majdandžić, Arijan Res, Matej Hudeček, Borna Rebić, Franko Kovačević, Jurica Baronić, Mario Rajić, Marin Nikolić, Fran Turković, Dario Hajtić, David Jurčević, Franjo Jaković i Alessandro Kos.

Čestitke ekipi na prikazanoj igri i pobjedi!

B.F.

Objavljeno u 20:36 • Komentari (0) • Isprintaj#

srijeda, 18.05.2011.

18.kolo Regija "B" Graničar Đurđevac - Bjelovar 1 : 3

U Đurđevcu smo odigrali zaostalu utakmicu 18. kola i pobijedili 3 : 1, poluvrijeme 0 : 1, golove su postigli Leonardo Mlinarić 2 i Marijo Rajić jedan.

Objavljeno u 08:31 • Komentari (0) • Isprintaj#

nedjelja, 15.05.2011.

19. kolo Regija B NK Bjelovar - NK Pitomača 4 : 2

Danas je u Bjelovaru sa početkom u 10h odigrana utakmica 19. kola Regije B sa NK Pitomača. Vrijeme je bilo kišovito i vjetrovito i igralo se je na glavnom terenu. Naša ekipa svojom prepoznatljivom igrom vrlo brzo golovima Borne Rebića i Jurice Baronića dolazi do vodstva 2 : 0, te tim rezultatom i završava prvo poluvrijeme. Drugo poluvrijeme naša ekipa počinje u sasvim drugačijem sastavu obzirom na umor igrača koji su jučer igrali na turniru u Hercegovcu. U igru su ušli pioniri 2000. godišta: Siniša Đipalo, Patrik Šantalab i Ivan Vrban, a golman Juraj je mjesto prepustio Marku Kneževiću i zaigrao na poziciji desnog obrambenog igrača. U drugom poluvremenu Pitomača je iskoristila prilike i izjednačila na 2 : 2. No, naša ekipa je u nastavku pokazala da je bolja i u "slabijem" sastavu te golovima Leonarda Mlinarića povela na 4 : 2. Čestitke ekipi na pobjedi!

Objavljeno u 23:23 • Komentari (0) • Isprintaj#

10. Međunarodni nogometni turnir "Hercegovčanska mladost 2011." - 2. mjesto

Kao što je u prethodnom postu bilo najavljeno naša ekipa sudjelovala je u subotu 14.05. u Hercegovcu na međunarodnom turniru za uzrast U13 (1998.g. i mlađi) na kojemu je osvojila sjajno 2. mjesto. Istina, u završnici je nedostajalo malo sreće i prisebnosti, pa bi sada možda pisali o osvojenom prvom mjestu. Naši dečki u finalu su se susreli sa ekipom HNK "Cibalia" iz Vinkovaca . Utakmica je završila neriješenim rezultatom 1 :1, te je na kraju pobjednika odlučilo izvođenje jedanaesteraca u kojemu su bolji bili pioniri Cibalije: 2 : 4.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Toni Brezina.

No, idemo redom:

NK "Zvijezda" Gradačac (BiH) - NK "Bjelovar" 0 : 1
Prva utakmica u skupini završila je pobjedom naše ekipe, jedini gol postigao je Matej Hudeček.

NK "HRV. DRAGOVOLJAC" - NK "Bjelovar" 0 : 2
I u drugoj utakmici u skupini pobjedu naše ekipe svojim pogocima osigurao je Matej Hudeček.

NK "Bjelovar" - NK "Moslavina" Kutina 0 : 0
Treća utakmica u skupini završena je neriješenim rezultatom bez golova. Naša ekipa sa prvim mjestom u skupini ide u polufinale.

NK "Bjelovar" - NK "Kamnik" Kamnik (SLO) 3 : 1
Polufinalna utakmica sa pionirima iz Slovenije završena je još jednom pobjedom naše ekipe. Golove su postigli: Jurica Baronić, Franjo Jaković i Borna Rebić.

Finale NK "Bjelovar" - HNK "Cibalia" Vinkovci 1 : 1, 2 : 4 (11m)
Pisac ovih redaka silom prilika stigao je tek na ovu utakmicu pa ću biti slobodan napisati koju riječ više.
Igralo se dosta tvrdo, borilo se je na obje strane za svaku loptu, na momente čak pregruba igra od strane fizički nešto jače ekipe Cibalije. U utakmici u kojoj smo trebali vidjeti svu ljepotu nogometa i umijeće obiju ekipa vidjeli smo oštre startove i neatraktivnu igru za koju je ponajprije zaslužan sudac koji je dopustio pregrubu igru Cibalije. Cibalija je povela u 6. minuti, propustila je zahvaljujući našoj obrani osigurati pobjedu, a nakon nekoliko neuspješnih prilika naši dečki izjednačavaju tek u 28. minuti pogotkom Tonija Brezine. Nakon regularnog dijela slijedi izvođenje penala što može vidjeti u videu ispod. ;-)

Igrali su: Juraj Fanton, Toni Brezina, Leonardo Mlinarić, Nikola Kozić, Nino Majdandžić, Arijan Res, Matej Hudeček, Borna Rebić, Franko Kovačević, Jurica Baronić, Mario Rajić, Fran Turković, Dario Hajtić, Davor Šotola, David Jurčević i Franjo Jaković.

Čestitke ekipi i treneru Kosu !

Objavljeno u 20:17 • Komentari (0) • Isprintaj#

Raspored aktivnosti od 06.05. - 12.05

PON 19.00. Trening za igrače ( Hudeček,Majdandžić,Jurković,Šotola,Turković,Jaković,Butorac, Hajtić,Nikolić,Romek,Prodanić,Fanton,Romek)
UTO 18.00. Regija "B" Graničar - Bjelovar (Polazak u 16.30 sa Gradskog stadiona)
SRI 19.00.
ČET 19.15.
PET 19.00. Regija "A" Koprivnica - Bjelovar (Polazak u 17.30.)
SUB 10.00. Regija "B" Slatina - Bjelovar (Polazak u 7.30.)
NED -

Objavljeno u 15:27 • Komentari (0) • Isprintaj#

srijeda, 11.05.2011.

10. MEĐUNARODNI NOGOMETNI TURNIR MLAĐIH PIONIRA (U-13) "HERCEGOVAČKA MLADOST 2011"

Turnir se održava u subotu 14.05.2010. Trajanje utakmice je 1 x 30 minuta. Igra se na velikom terenu 10 + 1.

24.kolo NK Bjelovar - NK Varaždin 2 2 : 1

Utakmica koju smo nakon poraza u Varaždinu sa nestrpljenjem čekali jer se radi o dvije momčadi koje nastupaju u ligi sa godinu dana mlađem godištu ( ekipa Bjelovara ima dvojcu 98.g. 12.mj. Hudeček i Majdandžić) i obje se nalaze pri samo vrhu. Utakmica u kojoj su svi mogli uživati, obje ekipe su pokazali odličan nogomet. Varaždinci su bolje otvorili utakmici i bili bolji u prvih 10 minuta, nakon toga naša ekipa preuzime inicijativu ali iz nekoliko prilika ne uspijevamo postići pogodak. Drugo poluvreme nastavljamo sa dobrom igrom ali Varaždinci iz brzog kontranapada postižu gol u 35 minuti. Nakon primjenog gola ponovo ne realiziramo dvije odlične prilike. U zadnjih deset minuta postižemo dva gola nakon lijepih akcija u kojima su sudjelovali nekolicina naših igrača a Marijo Rajić i Jurica Baronić su ih realizirali. Čestitamo svim igraćima koji su nam po tko zna koji put pokazali da se radi o odličnim igračima koji imaju budućnost. Čestitke Juraju, Toniu, Arijanu, Nikoli, Mateju, Nini, Borni, Franku, Mariju, Marinu, Marijanu, Leonardu, Alessandru, Mateu ...

Objavljeno u 18:49 • Komentari (0) • Isprintaj#

četvrtak, 05.05.2011.

Zaostala utakmica 14.kolo NK Nedeljanec - NK Bjelovar 0 : 2

Odigrali smo zaostalu utakmicu 14. kolo u Nedeljancu i pobjedili sa 2 : 0. Golove su postigli Hudeček i Jaković. Treba pohvaliti igru cijele ekipe koja je odigrala na razini koja se očekuje od njih. Čestitamo svim igračima.

Objavljeno u 11:54 • Komentari (0) • Isprintaj#

nedjelja, 01.05.2011.

23 Kolo Regija "A" NK Međimurje - NK Bjelovar 2 : 0

U subotu smo odigrali utakmicu u Čakovcu po teškom i blatnjavom terenu. Odigrali smo odlično prvo poluvrijeme u kojemu smo stvorili šest stopostotnih prilika koje nismo realizirali a nije iskorišten ni kazneni udarac nakon što je gostujući igrač obranio udarac na gol rukom, naša obrana je odigrala bez pogreške tako da domaćin nije uputio ni jedan udarac prema našem golu. U drugom poluvremenu u 45 minuti domaćini su poveli nakon što je njihov igrač iz kosa izašao pred naš gol i dodao svom suigraču koji se je nalazio u dubokom zalađe, sudac utakmice to nije zasmetalo da pokaže na centar. Nakon toga stvaramo dvije prilike koje nismo realizirali i dobivamo gol iz nove kontre deset minuta prije kraja.

Opis bloga

Školu nogometa "dr Anđelko Višić" u Bjelovaru polazi nekoliko godišta malih nogometaša, a jedni od najuspješnijih su oni rođeni 1999. godine. Pod stručnim nadzorom i budnim okom svojeg učitelja, trenera i nadasve prijatelja djece Maria Kosa ostvarili su već zavidne sportske rezultate. Blog je otvoren sa namjerom da na ovom mjestu zajedno pratimo sportske uspjehe (i neuspjehe) naših malih nogometaša i saznajemo informacije o rasporedima treninga i utakmica. Postovima će se javljati trener Mario i zainteresirani roditelji, a nadamo se i prigodnim i konstruktivnim komentarima i prijedlozima, sve u cilju da damo maksimalnu podršku našim nogometašima i treneru.