srijeda, 27.04.2011.

23. Kolo NK Bjelovar - NK Sloboda Varaždin 8 : 0

U današnjoj utakmici osvojena su nova tri boda u utakmici protiv Varaždinaca. Golove su postigli Franko Kovačević 3, Jurica Baronić 2 i Marko Butorac, Marijano Prodanić i Arijan Res po jedan.

Objavljeno u 18:56 • Komentari (0) • Isprintaj#

utorak, 26.04.2011.

22.kolo Regije "A" NK Križevci - NK Bjelovar 1 : 1

Utakmica u Križevcima je trebala biti nastavak serije pobjeda u koja je nakon nesretnog poraza od Varteksa počela pobjedom u Koprivnici 1 : 0 protiv Slaven Belupa a nastavljena domaćom pobjedom od 9 :0 protiv Virovitice. U Križevcima smo se susreli sa borbenim ali ipak skromnom momčadi Križevaca koja nije na razini najboljih momčadi lige. Od samog početka bilo je vidljivo da naša ekipa nije na razini na kojoj smo je navikli gledati. Bez trke, česta netočna dodavanja ipak je stvoreno je četri, pet prilika od kojih je Marijo Rajić na asistenciju Jurice Baronića pretvorio u zgoditak. Treba reći da iako smo odigrali loše prvo poluvreme protivnik nije ni u jednom trenutku uputio udarac prema našem golu. U drugom poluvremenu je nastavljena naša loša igra što je iskoristila ekipa "Križevaca" i iz slobodnog udarca izjednačila. U nastavku smo imali inicijativu i stvorili nekoliko prilika ali su i domaćini imali dvije kontre iz kojih su mogli postići pogodak. Već u srijedu se prvenstvo nastavlja i treba što prije zaboraviti lošu igru iz Križevaca.

PET 22.04. 19.00
SUB 23.04. 10.00 Regija "B" NK "Bjelovar" - NK "Čazma"
NED 24.04. -
PON 25.04. 09.30 Regija "A" NK Bjelovar - NK Križevci"(Polazak u 8.00)
UTO 26.04. -
SRI 27.04. 10.00 Regija "A" NK "Sloboda" - NK "Bjelovar"
ČET 28.04. 17.00
PET 28.04. 17.00
SUB 29.04. 10.00 Regija "A" NK "Međimurje" - NK "Bjelovar"
NED 30.04. -

Objavljeno u 16:28 • Komentari (0) • Isprintaj#

subota, 16.04.2011.

21. Kolo NK "Bjelovar" - NK "Virovitica" 9 : 0

U Rajičima smo odigrali prvenstvenu utakmicu protiv ekipe "Virovitice" i pobjedili sa visokih 9 : 0, poluvrijeme 4 : 0. Od samog početka smo uspjeli ostvaruti dominaciju na terenu iz kojih smo stvorili desetak prilika od kojih smo uspjeli u prvom poluvremenu realizirati četiri, tri puta Hudaček i jednom Marijo Rajić. U drugom poluvremenu smo nastavili sa igrom iz prvog dijela u kojem smo uspjeli realizirati još pet prilika, koje su realizirali Hudaček, Jaković, Rajić, Kovačević i Baronić. Treba pohvaliti igru cijele ekipe koja je od prve do zadnje minute odigrala u istom ritmu. Za ekipu NK "Bjelovara" su nastupili : Fanton (Bogdan-Lacković)- Res, Majdandžić (Hajtić) ,Kozić (Nikolić) ,Rebić (Mlinarić)- Jaković, Brezina, Rajić, Hudaček (Baronić) Jurčević (Turković), Kovačević

PET 10.00 17.00
SUB Regija"A" Rajić: NK "Bjelovar" - NK "Virovitica"
NED Regija"B" Garešnica: NK "Garić" - NK "Bjelovar"

Objavljeno u 10:12 • Komentari (0) • Isprintaj#

subota, 09.04.2011.

20. kolo Regija A NK Slaven Belupo - NK Bjelovar 0 : 1

Od Sezona 2010/11

U današnjoj utakmici u Koprivnici naši dečki 'iščupali' su vrijedna 3 boda pobjedivši domaći Slaven Belupo minimalnom pobjedom 0 : 1. Idemo redom. U prvom poluvremenu naša ekipa nije se baš najbolje snašla prepustivši incijativu Slavenu. I ovoga puta puhao je vjetar, domaćima 'u leđa'. Slaven to nije uspio iskoristiti i vidjeli smo tek dvije-tri neuspješne prilike domaćih na Jurinim vratima. Odmah na početku drugog poluvremena naša ekipa uspijeva polako nametati svoju igru. Tako smo zabilježili tri ozbiljne prilike u kojima su se dvije lopte odbile od stative i jedna od prečke. Treba spomenuti i poništeni gol zbog sumnjivog zaleđa. No, u posljednim minutama utakmice Matej Hudaček preciznim udarcem glavom nabačenu loptu iz kornera šalje u mrežu i dovodi svoju ekipu u vodstvo.
Igrali su: Igrali su: Juraj Fanton, Toni Brezina, Arijan Res, Nikola Kozić, Marijo Rajić, Borna Rebić, Leonardo Mlinarić, Franko Kovačević, Fran Turković, Matej Hudaček, David Jurčević, Franjo Jaković, Nino Majdančić i Bogdan Lacković.
Čestitamo ekipi na uspješnoj igri i vrijednoj pobjedi!

U slijedećem kolu naša ekipa dočekuje NK Viroviticu, a sutra se odigrava utakmica 14. kola Regije B u kojoj naši dečki dočekuju NK Rovišće.

Objavljeno u 23:07 • Komentari (0) • Isprintaj#

četvrtak, 07.04.2011.

Regija "B" Papuk - Bjelovar 2 : 1

Nažalost ekipa NK Bjelovara 1999/2000 koja nastupa u Regiji "B" u konkurenciji 1998.g. nije po drugi puta bila u mogućnosti nastupiti na prvenstvenoj utakmici. Čestitamo Papuku na pobjedi.

19. kolo Regija A NK Bjelovar - NK Varaždin 2 : 4

Po lijepom sunčanom vremenu i na odličnom igralištu u Rajiću odigrana je danas utakmica sa NK Varaždinom. Nažalost, naša ekipa U-12 nije bila iste sreće kao i ekipe U-10 i U-14 koje su ubilježile po vrijedna 3 boda. Obje ekipe igrale su borbeno, srčano i ne može se reći da je ijedna ekipa ostvarila apsolutnu dominaciju u ovoj utakmici. Pogreške u obrani naše ekipe varaždinci su znalački iskoristili i kaznili golovima dok smo i ovoga puta bili svjedocima nedovoljne efikasnosti u napadu. Evidentan je bio izostanak ozlijeđenog Jurice Baronića. Prvo poluvrijeme je tako završilo rezultatom 0 : 3. U drugom poluvremenu naša ekipa nastavila je svojom igrom, čak štoviše, bilo je više prilika koje su obećavale promjenu rezultata. Na 1 : 3 smanjio je svojim pogotkom Jurčević, a na 2 : 3 smanjio je Turković. I kada smo se ponadali izjednačenom rezultatu u brzom kontranapadu Varaždin povećava svoje vodstvo na 2 : 4.
Našoj ekipi se nema što prigovoriti za prikazanu igru, a varaždinci imaju odličnu momčad koja je glavni favorit za ovogodišnji naslov prvaka u uzrastu U-12.
Igrali su: Juraj Fanton, Toni Brezina, Arijan Res, Nikola Kozić, Marijo Rajić, Borna Rebić, Leonardo Mlinarić, Franko Kovačević, Fran Turković, Matej Hudaček, David Jurčević, Franjo Jaković i Nino Majdančić.
Slijedeće kolo naša ekipa igra u Koprivnici protiv Slaven Belupa.

B.F.

Objavljeno u 18:38 • Komentari (6) • Isprintaj#

<< Prethodni mjesec | Sljedeći mjesec >>

Opis bloga

Školu nogometa "dr Anđelko Višić" u Bjelovaru polazi nekoliko godišta malih nogometaša, a jedni od najuspješnijih su oni rođeni 1999. godine. Pod stručnim nadzorom i budnim okom svojeg učitelja, trenera i nadasve prijatelja djece Maria Kosa ostvarili su već zavidne sportske rezultate. Blog je otvoren sa namjerom da na ovom mjestu zajedno pratimo sportske uspjehe (i neuspjehe) naših malih nogometaša i saznajemo informacije o rasporedima treninga i utakmica. Postovima će se javljati trener Mario i zainteresirani roditelji, a nadamo se i prigodnim i konstruktivnim komentarima i prijedlozima, sve u cilju da damo maksimalnu podršku našim nogometašima i treneru.